Przyjaciel Fundacji Magia

2 października, 2023

Z ogromną wdzięcznością przyjmujemy wyróżnienie od Fundacji Magia w postaci statuetki „Przyjaciel Fundacji”. Życzymy powodzenia w osiąganiu kolejnych, szlachetnych celów !

V edycja akcji Biegiem Na Pomoc

6 września, 2023

03.09.2023 r. mieliśmy przyjemność być sponsorem wydarzenia „Biegiem Na Pomoc”. To już piąta edycja tego charytatywnego biegu, który prowadził z Mielna do Kołobrzegu. Dochód ze zbiórki prowadzonej podczas imprezy oraz w formie skarbonki online zostanie przekazany na konto Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

TEDx Koszalin 2023

28 sierpnia, 2023

Jako innowacyjna firma zawsze dążymy do wspierania inspirujących idei i możliwości dzielenia się wiedzą. Dlatego z ogromnym entuzjazmem chcemy ogłosić nasz udział jako sponsor w wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest TEDx. To niezwykła okazja do spotkania ludzi, którzy zmieniają świat swoimi pasjonującymi opowieściami i pomysłami

Dobra Firma 2023

26 maja, 2023

 Zostaliśmy ponownie wyróżnieni w programie Dobra Firma, w tym roku w kategorii „Najlepszy Inwestor”. Nagrody przyznawane są w ramach uznania dla najlepszych innowatorów, inwestorów, pracodawców i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw.

Gepardy Biznesu 2022

11 maja, 2023

Z radością informujemy, że firma Arka została nagrodzona tytułem Gepard Biznesu 2022. To wielkie wyróżnienie, przyznawane firmom o dużej dynamice rozwoju. Dzięki takim nagrodom mamy motywację do dalszego rozwoju. Dziękujemy!