Nagrody i wyróżnienia

Złoty Medal MTP WYBÓR KONSUMENTA – zawór kulowy ERYK do podłączania kotłów.
Zaprojektowany przez nas i opatentowany zawór kulowy do podłączania kotłów – ERYK, zdobył kolejną nagrodę Międzynarodowych Targów Poznańskich – ZŁOTY MEDAL 2020 WYBÓR KONSUMENTA.
Jesteśmy dumni, z faktu, że nasza firma została wyróżniona w prestiżowym rankingu DIAMENTY FORBESA wśród firm o przychodach 50-250 mln.
DIAMENTY FORBESA to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności
.

 

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który jest największą organizacją pracodawców w Polsce i organizatorem plebiscytu Dobra Firma 2020 – przyznał naszej firmie nagrodę w kategorii  “Najbardziej Efektywny Pracodawca województwa zachodniopomorskiego”.
Nagroda przyznawana jest na podstawie „twardych” danych z KRS oraz wskaźników opracowanych przez ekspertów ZPP, na podstawie których powstaje lista firm z danego regionu spełniających kryteria przyjęte w poszczególnych kategoriach. Wybór kandydatów do nagród odbywa się przy współpracy z renomowaną agencją wywiadu gospodarczego – Info Veriti Polska Sp. z o.o.
Wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni wręczył nam Prezes Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Pan Piotr Huzar.

 

Z wielką satysfakcją informujemy o otrzymaniu nagrody głównej w konkursie „Koszaliński Denar 2019” w kategorii przedsiębiorstwo średnie.
Jest to dla nas niezwykle ważna Nagroda, ponieważ o jej przyznaniu decydowali Przedsiębiorcy należący do Koszalińskiej Izby Przemysłowo Handlowej.

 

12 kwietnia 2019 r. na Gali MTP w Poznaniu odebraliśmy nagrodę – Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów dla zaworu Calido serii Ogród BIS.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom, które doceniły nasz produkt i oddały głos w plebiscycie!

W lutym 2019 roku otrzymaliśmy od Gminy i Miasta Sianów nagrodę “RYBOGRYF 2018” w kategorii gospodarczej.

Z wielką dumą informujemy, iż kolejny raz otrzymaliśmy nagrodę “ORŁY WPROST” przyznaną przez Tygodnik “Wprost”.
W tym roku nagroda została przyznana przedsiębiorstwom, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.
Sąd Konkursowy MTP na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych INSTALACJE 2018, oceniający innowacyjne rozwiązania, przyznał ZŁOTY MEDAL MTP zaworowi czerpalnemu CALIDO serii OGRÓD BIS.
Spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu, głosami internautów i zwiedzających, zawór ten otrzymał również tytuł Złoty Medal 2018 – Wybór Konsumentów. Wyróżnienie to jest dowodem uznania całej branży instalacyjnej.

 

Pod koniec 2017 roku nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w IX edycji Konkursu Efektywna Firma 2016 za wysoką efektywność działania na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

17.11.2016 podczas Kongresu 590 w Jasionce nasza firma otrzymała Nominację do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii “LIDER MŚP”.  Znaleźliśmy się w gronie trzech firm z całego kraju.

ARKA - NOMINACJA LIDER MŚP

 

W maju 2016 roku na uroczystej gali w Szczecinie otrzymaliśmy nagrodę miesięcznika FORBES.
Znaleźliśmy się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw, które przekroczyły granicę 15 procent wzrostu w latach 2012-2014.
Dodatkowo oceniane były: rentowność, płynność bieżąca, niezaleganie z płatnościami oraz wynik finansowy.
Dane finansowe pochodziły z oficjalnych informacji przekazanych przez przedsiębiorstwa do Krajowego Rejestru Sądowego.
ARKA_-_FORBES_2016

 

W marcu 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę “ORŁY WPROST” przyznawaną przez Tygodnik “Wprost” – nagroda dla przedsiębiorczych i wyjątkowych, którzy w szczególny sposób zasłużyli się dla swoich regionów. Firma ARKA została wyróżniona jako “Firma z największym średnim wzrostem zysku netto w województwie zachodniopomorskim w latach 2012 – 2014”.

 

W marcu 2016 roku Instytut Europejskiego Biznesu przyznał nam wyróżnienie za dynamiczny rozwój i wysoką efektywność działania – Certyfikat “MOCNA FIRMA GODNA ZAUFANIA 2015”.

 

ARKA_-_IEB_2016

 

W lutym 2015 roku otrzymaliśmy od Gminy i Miasta Sianów nagrodę “RYBOGRYF 2015” w kategorii gospodarczej.
Rybogryf_2015_-_statuetka
Nasza firma należy do Koszalińskiej Izby Przemysłowo-Handlowej.
Cyklicznie bierzemy udział w konkursie “KOSZALIŃSKI DENAR”. W konkursie tym oceniany jest m.in. efekt ekonomiczny firmy, dynamika wzrostu zatrudnienia, terminowa realizacja zobowiązań czy wartość inwestycji własnych.
arka-denar-2014
arka-denar-2012
arka-denar-2010
arka-denar-2009
arka-denar-2005
DENAR 2014
DENAR 2012
DENAR 2010
DENAR 2009
DENAR 2005
Jesteśmy dumni z wszystkich powyższych nagród, ponieważ jest to nasz wspólny sukces i docenienie naszej pracy.