Zawór kątowy MULTI

Zawór kątowy MULTI antykamienny z czterema nastawami. Dwa niezależne wyloty i cztery nastawy pokrętła (praca w trybie otwarty-otwarty, zamknięty-otwarty, zamknięty-zamknięty lub otwarty-zamknięty).

Duro

Świadectwo ochronne
Atest higieniczny
Deklaracja zgodności UE
Karta techniczna
Innowacyjne rozwiązania
Broszura reklamowa

Dane techniczne

 
RozmiarKod produktuParametry pracy
1/2″x3/4″x3/8″D/ZK-MULTI123438Tmax:95°C, PN 10bar
Zawór kątowy to element łączący przewód wodociągowy z urządzeniem gospodarstwa domowego – na przykład spłuczką, pralką czy baterią kuchenną. Służy do odcinania lub przywracania przepływu wody. Zawory kątowe MULTI, które można znaleźć w naszej ofercie, są przeznaczone do montażu w instalacjach wodociągowych. Zostały wyposażone w system zamykania wykonany w technologii antykamiennej. Możliwe są cztery rodzaje nastawów:
  • otwarty-otwarty,
  • zamknięty-otwarty,
  • zamknięty-zamknięty,
  • zamknięty-otwarty.
Dzięki zastosowaniu dwóch króćców odpływowych zawór kątowy MULTI antykamienny pozwala na jednoczesne zasilanie dwóch urządzeń – na przykład baterii kuchennej i zmywarki. Przy zakupie zaworu kątowego MULTI otrzymuje się specjalny adapter umożliwiający samodzielne przezbrojenie zaworu na prawy lub lewy w zależności od tego, gdzie ma on zostać zamontowany.

Zawór kątowy MULTI – dlaczego warto go wybrać?

Zawór kątowy MULTI antykamienny przede wszystkim skutecznie chroni armaturę łazienkową przed negatywnym wpływem kamienia. To ważne szczególnie tam, gdzie ma się do czynienia z wodą bogatą w składniki mineralne. Osiadają one na elementach armatury, obniżając jej wydajność oraz powodując awarie. W większości regionów Polski woda kranowa jest bogata w sole mineralne, dlatego zawór kątowy, który zabezpiecza przed ich gromadzeniem się, z pewnością będzie dobrym wyborem. Kolejną zaletą zaworów kątowych MULTI jest ich uniwersalność. Do zestawu dołączono adapter, który pozwoli na montaż zaworów tam, gdzie są potrzebne. Warto także zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania. Do produkcji zaworów kątowych wykorzystujemy mosiądz europejski o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Stosujemy także tworzywa ABS, EPDM oraz stal nierdzewną. Sprawia to, że zawory kątowe MULTI mogą być montowane w instalacjach wody pitnej. Materiały wykorzystane do ich produkcji są bowiem w pełni bezpieczne dla użytkowników. Zawory kątowe MULTI, podobnie jak syfony, zawory napełniające i przyłącza do WC, powstają według naszego projektu. Przeprowadzamy wnikliwą kontrolę na każdym etapie ich wytwarzania, dlatego mamy pewność, że oferujemy akcesoria trwałe, niezawodne i w pełni funkcjonalne. Najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdzają certyfikaty i liczne nagrody, jakie otrzymaliśmy podczas naszej ponad 20-letniej działalności w branży instalatorskiej.

Zawory kątowe MULTI – uniwersalne elementy instalacji

Zawory kątowe to uniwersalne części, które są stosowane w niemal każdej instalacji wodnej. Zasada ich działania nie należy do skomplikowanych, jednak funkcja, która pełnią, jest niezwykle istotna. Właśnie dlatego warto wybierać produkty o dobrych parametrach, które gwarantują wieloletnią trwałość, niezawodne działanie i ochronę armatury przed kamieniem. Należą do nich antykamienne zawory kątowe MULTI, które można znaleźć w naszej ofercie.
    << wróć do listy