Duro

W łazience liczy się każdy detal dlatego z przyjemnością prezentujemy markę DURO, której produkty cieszą się dużym zainteresowaniem za sprawą innowacyjnych rozwiązań, połączonych z długą trwałością wyrobów, estetyką wykonania oraz sprawnym serwisem działającym na terenie całego kraju.
Głównymi przedstawicielami marki są:
zawory kątowe, antykamienne z filtem – seria ART i seria SOLID – patent na wynalazek 228217 i 228235 – ich innowacyjność polega na umieszczeniu filtra siatkowego bezpośrednio w króćcu wylotowym zaworu, co umożliwia jego łatwą inspekcję i konserwację, ponieważ dostęp do filtra jest możliwy od razu po odłączeniu przewodu zasilającego zainstalowane urządzenie. Do wykręcenia filtra wystarczy np. zwykły wkrętak płaski, a samo usunięcie i późniejsze zamontowanie filtra jest proste i bezproblemowe.
W przypadku zaworów BIS ich innowacyjność polega dodatkowo na konstrukcji zaworu, którego dwa króćce wylotowe usytuowane są w stosunku do siebie pod kątem 90 stopni i posiadają taką samą średnicę przyłącza, przy czym jeden z króćców posiada przyłączany rozłącznie adapter 3/8”x3/4” (wyposażony w uszczelkę i zaślepkę). Takie rozwiązanie umożliwia dowolną konfigurację zaworu pod kątem przyłączanych urządzeń oraz ustawienie zaworu jako „prawy” lub „lewy” w zależności od lokalizacji zasilanego urządzenia AGD.
baterie umywalkowe, zlewozmywakowe, wannowe, natryskowe, bidetowe, kuchenne i do podgrzewaczy dostępne w 15 różnych seriach. Baterie objęte są „Serwisem 48h w domu klienta”,

akcesoria łazienkowe: słuchawki, zestawy, drążki i węże natryskowe.

Ponadto markę uzupełniają: akcesoria do baterii, korki klik-klak, zawory żeliwne, zawory żeliwne czerpalne, głowice do zaworów czerpalnych, łączniki żeliwne ocynkowane, łączniki żeliwne czarne, automatyczne zawory odpowietrzające i napowietrzacze.