Zawór kątowy seria Solid Bis

Zawór kątowy seria Solid Bis, z filtrem, antykamienny, pralka/bateria, śrutowany, chrom

Duro

Patent na wynalazek
Broszura reklamowa
Karta techniczna
Deklaracja zgodności UE
Certyfikat zgodności
Atest higieniczny
Innowacyjne rozwiązania

Dane techniczne

 
RozmiarКоd produktu Рarametry
1/2″ x 3/4″ x 3/8″D/ZK-SOLIDBIS123438T max 100°C, PN 16 bar
  W naszej ofercie można znaleźć wysokiej klasy zawory kątowe Solid Bis. Zostały wyposażone w filtr antykamienny, dzięki czemu skutecznie chronią domowe urządzenia przed szkodliwym działaniem kamienia. Zawory kątowe do pralek i innych urządzeń AGD tworzą połączenie między nimi a instalacją wodociągową w budynku. Zasada ich działania nie jest skomplikowana – głównym zadaniem jest odcinanie i przywracanie przepływu wody. Choć nie są to elementy o bardzo rozbudowanej konstrukcji, pełnią niezwykle ważną funkcję. To od ich parametrów użytkowych bardzo często zależy żywotność urządzeń gospodarstwa domowego. Właśnie dlatego warto wybierać modele wyposażone w filtry antykamienne. Są to między innymi zawory kątowe Solid Bis, które można znaleźć w naszej ofercie.

Zawór kątowy do pralki z filtrem antykamiennym

Woda kranowa w większości regionów w Polsce ma wysoką zawartość soli mineralnych – w tym wapnia. Sprawia to, że wszystkie elementy armatury, które mają z nią kontakt, stopniowo pokrywają się osadem wytrącającym się z wody. Wiąże się to nie tylko z nieestetycznymi zaciekami, jakie można zaobserwować na kranie czy w czajniku, ale także z zagrożeniem dla sprzętu AGD. Dobry zawór kątowy do pralki – na przykład zawór kątowy seria Solid Bis – jest wyposażony w filtr, który wyłapuje cząsteczki kamienia i nie pozwala, aby przedostawały się dalej. Dzięki temu sprzęt gospodarstwa domowego jest chroniony przed odkładaniem się osadów z kamienia. Tym samym zwiększa się jego żywotność, spada ryzyko awarii.

Zawór kątowy Solid Bis – dlaczego warto go kupić?

Zawór kątowy seria Solid Bis to jeden z kilku wariantów tego produktu, jakie można znaleźć w naszej ofercie. Od zaworu kątowego serii Art różni się wykończeniem powierzchni. Pierwszy z nich jest polerowany, natomiast drugi, czyli zawór kątowy Solis Bis, jest śrutowany. Nadaje mu to matowe, estetyczne wykończenie i w dodatku ułatwia chwyt – nawet mokrymi dłońmi. Zawory Solid Bis, podobnie jak ich odpowiedniki z serii Art, to produkty zgodne z dyrektywą UE oraz mające atest NIZP-PZH. Można ich używać w instalacjach wody pitnej. Zostały wykonane z wysokiej klasy materiałów, takich jak:
  • mosiądz europejski,
  • ABS,
  • silikon,
  • stal nierdzewna.
Dzięki temu zostały dopuszczone do kontaktu z wodą pitną – nie mają wpływu na jej parametry. Zawory kątowe Solid Bis przeznaczone do pralek i innych urządzeń AGD są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe. Wybierając te produkty, można mieć pewność, że posłużą przez wiele lat. Ponadto zawory kątowe seria Solid Bis są chronione patentem. Oznacza to, że nie można ich kupić nigdzie indziej. Jesteśmy ich wyłącznymi projektantami i producentami. Osobom poszukującym niezawodnego zaworu kątowego do pralki, który zabezpieczy ją przed szkodliwym wpływem kamienia, polecamy właśnie ten produkt. Spełni on oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Można samodzielnie zmienić jego położenie (lewe lub prawe) w zależności od potrzeb i lokalizacji sprzętu, który ma zostać podłączony. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy.
    << wróć do listy